fbpx

Wyjazd integracyjny dla firmy Sanitec

Wyjazd integracyjny dla firmy Sanitec!

W czerwcu organizowaliśmy wyjazd integracyjny dla firmy Sanitec z Koła. Na grupę czekało mnóstwo atrakcji – był to zdecydowanie aktywny wypoczynek. Pracownicy przyjechali z Koła do Chałup i prosto z autobusu przesiedli się na rowery, aby rozpocząć Rajd Rowerowy do samego Helu. Widoki po drodze zapierały dech w piersiach a nadmorski wiatr uprzyjemniał wycieczkę niestrudzonym rowerzystom. Po obiedzie i zwiedzaniu Helu, położonego na samym cyplu Półwyspu, wciąż pełni energii uczestnicy udali się spowrotem na wieczorne zwiedzanie Sopotu i poznawanie jego nocnych uroków.

Drugi dzień obfitował w niemniejsze emocje – rozpoczął się od zwiedzania Europejskiego Centrum Solidarności i naszej kultowej gry: „Czar PRL-U”. Po porannych rozrywkach, na grupę czekał przewodnik i zaprowadził ją do najciekawszych miejsc Głównego Miasta.

Mimo wyczerpującego dnia, grupa wciąż miała ochotę na więcej! I tutaj czekał na nich ważny punkt całego wyjazdu integracyjnego – impreza w klimacie „Disco Fever”! W otoczeniu dyskotegowej kuli, kolorowych świateł i ozdób, którze każdemu kojarzą się z tanecznym Disco – grupa bawiła się do późnych godzin wieczornych. Dodatkowo atmosferę podgrzewał charyzmatyczny konferansjer, który zachęcał grupę do gier i zabaw. DJ zaś rozśpiewał grupę, przeprowadzając konkurs Karaoke!

Jednym słowem – firma JOYevent organizuje wyjazdy integracyjne szyte na miarę potrzeb Twojej firmy.

Wysyłam...