fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

BUDOWA KATAPULT

Budowa Katapult to program, podczas którego będziecie budować maszyny miotające: katapulty, trebusze i trabutiumy.

Na początek wykonacie miniaturową, ale wierną replikę katapulty zaprojektowanej przez samego Leonarda Da Vinci. Będzie to tylko rozgrzewka, ponieważ na tym etapie będziecie miotać piłeczkami z machiny do wyznaczonego celu.

Kolejnym Waszym zadaniem będzie zdobycie planów konstrukcyjnych oraz elementów dużych machin oblężniczych. Jednak nie będzie to takie proste – bez nich jednak zbudowanie dużej katapulty nie będzie możliwe. Istotne części maszyn zostaną przemieszane w różnych drużynach i trzeba będzie negocjować z innymi zespołami, aby otrzymać niezbędne elementy. Dodatkowo każda drużyna otrzyma określony budżet na zakupy, który (o dziwo!) nie wystarczy na wszystko. Aby wymienić niektóre części maszyn będzie trzeba wykazać się umiejętnościami negocjacyjnymi!

Po zbudowaniu machiny każda drużyna będziecie musiała znaleźć cel lub zbudować własny mur, który będzie trzeba obalić pociskami wystrzelonymi z katapulty. Kto celniej trafi, ten wygrywa!

Budowa Katapult to kreatywny program, który w ciekawy sposób zintegruje zespół i pozwoli mu lepiej „zarządzać” przyszłymi projektami.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + - - - -
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...