fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Zabójstwo w hotelu – integracyjna gra kryminalna

ZABÓJSTWO W HOTELU – integracyjna gra kryminalna

W hotelu doszło do tragedii. Czy było to samobójstwo, czy może zabójstwo? Wstępne ustalenia pozwoliły wyłonić pierwszych podejrzanych. Czy śledczym uda się odkryć, kto zabił? 

W Waszym hotelu doszło do zabójstwa. Po przedstawieniu najistotniejszych faktów zostaniecie podzieleni na kilkuosobowe grupy śledcze. Od tej pory będziecie pracować w mniejszych zespołach. Waszym zadaniem będzie rozwiązać zagadkę. Aby zdobyć potrzebne materiały dowodowe będziecie musieli odwiedzić miejsca, w których znajdują się ślady morderstwa. Spryt, spostrzegawczość i umiejętność analizowania mogą okazać się tu bardzo przydatne!

Wszystkie zadania mają określony jeden cel – musicie znaleźć dowody, które doprowadzą Was do zabójcy. Po zebraniu wszystkich poszlak i materiałów będziecie musieli odtworzyć przebieg całego zdarzenia.

Gra wymaga przede wszystkim zgrania całego zespołu i odpowiedniego podziału ról – każdy uczestnik bierze czynny i ważny udział w poszukiwaniu zabójcy. Podczas gry Zabójstwo w hotelu ważne są kreatywność i koncentracja– oba te czynniki gwarantują wyśmienitą rozrywkę. Ta niezwykła i tajemnicza zabawa wiedzie przez gąszcz wielu pomieszczeń, spreparowanych pokoi i terenów zielonych. Zmusi ona także uczestników do wydostania się ze specjalnie przygotowanych escape room’ów.

Aby uatrakcyjnić scenariusz, można wykorzystywać w grze smartfony zaopatrzone w nowoczesną aplikację. Dzięki niej będziecie mogli śledzić na bieżąco poczynania konkurencyjnych drużyn. Na sam koniec zdjęcia zrobione podczas integracji utworzą niesamowity kolaż pełen wspomnień.

Gra może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb firmy oraz cech, które ją określają. Obowiązuje zupełna dowolność – możemy wpleść imiona pracowników oraz prezesa z wykorzystaniem ich wizerunków. Każdy może stać się podejrzanym lub świadkiem zabójstwa.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...