fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Gry miejskie i citytours

Gra miejska z aplikacją mobilną

Gra miejska z aplikacją mobilną to program, dzięki któremu poznacie miasto z zupełnie innej strony i w niecodziennej formie. Buszując po podwórkach i ulicach będziecie odkrywać jego znane i nieznane zakamarki.

Gra miejska z aplikacją mobilną na tablety lub telefony to idealna alternatywa do tradycyjnego zwiedzania miasta z przewodnikiem. Uczestnicy działają w 5-10 osobowych grupach, poruszają się w przestrzeni, zbierają punkty, rywalizują, ale także współpracują ze sobą. Każda gra miejska ma także wspólny mianownik – czyli temat przewodni – scenariusz charakterystyczny dla danego miasta i/lub epoki.

Jak to działa?

Wraz z naszymi doświadczonymi przewodnikami w wielu miastach Polski zebraliśmy najciekawsze informacje, fakty, legendy i prawdziwe historie danego miasta. Do tego opracowaliśmy optymalne trasy z charakterystycznymi, ale także nieznanymi miejscami i przygotowaliśmy do tego mapy. Wszystko zainstalowaliśmy w naszej mobilnej aplikacji, uzupełniając ją o nietuzinkowe zadania.

Jakie zadania?

Po dojściu do punktu widocznego na mapie w tablecie dzięki GPS aplikacja automatycznie otwiera informacje o np. oglądanym obiekcie turystycznym, pokazuje archiwalne zdjęcie lub film i zadaje pytanie. W naszej mobilnej grze przemycamy także informacje o firmie, jej wartościach i historii. Dodatkowo podczas naszej tabletowej gry miejskiej możemy wprowadzić elementy rozszerzonej rzeczywistości oraz zaangażować animatorów w odpowiedniej charakteryzacji. Na koniec gry wyłaniamy i nagradzamy zwycięzców.

Grę miejską z aplikacją mobilną możemy zrealizować w dowolnym mieście – nie tylko w Polsce!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...