fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Kryminalna gra miejska

Kryminalna gra miejska

Kryminalna gra miejska to zabawa polegająca na rozwiązaniu tajemniczego morderstwa. Jest to nieszablonowy sposób na imprezę firmową w Waszym mieście.

Podczas zabawy zostaniecie podzieleni na mniejsze 3-4 osobowe grupy. Od tej pory każda z nich zostaje zespołem śledczym, który ma jedno zadanie – dowiedzieć się, kto zabił. Po wprowadzeniu w szczegóły sprawy, grupy otrzymują niezbędne materiały. Następnie udadzą się do poszczególnych miejsc, w których będą mieli odkryć dowody i znaleźć poszlaki. Ta drużyna, która poprawnie wskaże mordercę wygrywa!

Zabawa wymaga zgrania całego zespołu, podejmowania trudnych decyzji i umiejętności logicznego myślenia. Aby rozwiązać szereg zadań trzeba będzie dokonać dogłębnej analizy poszczególnych dowodów. Oczywiście nie zabraknie zadań detektywistycznych, jak porównanie linii papilarnych, zbieranie dowodów z miejsca zbrodni oraz zadań na czas (na wzór Escape Room’u).

Grę miejską można przeprowadzić w dowolnej lokalizacji.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...