fbpx

PIKNIKI FIRMOWE & AKCJE PROMO / Uroczyste otwarcia

Wmurowanie Kamienia Węgielnego

Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego to wbrew pozorom wydarzenie logistycznie skomplikowane i takie przy którym niewiedza może wywołać przysłowiową „wpadkę”.
Nasza agencja ma doświadczenie w realizacji wydarzeń związanych z wmurowaniem kamieni węgielnych. Zajmujemy się kompleksową a przede wszystkim profesjonalną obsługą takich eventów. Wiemy jak napisać akt erekcyjny, doradzimy kogo zaprosić i w jakiej kolejności poprosić o wystąpienie, przygotujemy odpowiednio miejsce budowy, wygrawerujemy i uzupełnimy tubę do aktu. Dodatkowo zadbamy o odpowiednią oprawę, tło muzyczne, tłumaczenia konsekutywne lub symultaniczne, nagłośnimy imprezę czy zaprojektujemy i wyślemy zaproszenia.
Wmurowywaliśmy już kamienie węgielne pod budowę muzeów, szkół i prywatnych inwestycji.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...