fbpx

/ WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS

ORGANIZACJA KONFERENCJI PRASOWYCH

ORGANIZACJA KONFERENCJI PRASOWYCH
Uroczystości związane z otwarciem nowych instytucji, nowych firm czy ich oddziałów, mogą wiązać się z potrzebą organizacji profesjonalnej konferencji prasowej.
Podczas organizacji konferencji prasowej organizowanych przez naszą agencję, doradzamy naszym klientom w jaki sposób to wydarzenie było przygotowane profesjonalnie i spełniło swój cel. Zajmujemy się selekcją i zaproszeniem wartościowych dziennikarzy, blogerów i innych przedstawicieli mediów. Przygotowujemy pakiety informacyjne, produkujemy filmy i prezentacje informacyjne oraz gadżety i zajmujemy się konfekcjonowaniem wszelakich materiałów. Organizujemy recepcję konferencji, zapewniamy hostessy a także aranżujemy przestrzeń konferencji. Dbamy o zapewnienie odpowiedniej etykiety, tworzymy program wydarzenia i dbamy o jego poprawny przebieg.
Mamy doświadczenia w organizacji konferencji prasowych dla spółek Skarbu Państwa i instytucji Rządowych.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...