fbpx

PIKNIKI FIRMOWE & AKCJE PROMO / Uroczyste otwarcia

UROCZYSTE OTWARCIA INWESTYCJI

Charakter każdej inwestycji budowlanej jest inny i inaczej powinno się otwierać taki nowy obiekt. W zależności od wielkości, rodzaju przeznaczenia obiektu, ilości gości – impreza uroczystego otwarcia będzie wyglądała inaczej.
Nasza agencja zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości otwarcia nowych inwestycji. Wykreujemy oryginalny pomysł eventu otwierającego budynek i zadbamy o techniczną stronę wydarzenia – czyli nagłośnimy, oświetlimy, wyznaczymy odpowiednie strefy, przygotujemy część artystyczną a także nie zapomnimy o wstęgach i odpowiednio naostrzonych nożyczkach. Mamy doświadczenie w organizacji uroczystości otwarcia inwestycji rządowych, podczas których gościli politycy, celebryci i inni prominentni działacze. Znamy zasady obcowania z Biurem Ochrony Rządu, wytycznymi związanymi z organizacją ruchu drogowego wokół nowej inwestycji a także zapewnieniem odpowiedniej dokumentacji fotograficzno – filmowej.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...