fbpx

Konferencje i kongresy / EVENTY ONLINE

Warsztaty: Las w szkle Online

Warsztaty: Las w szkle Online skierowane są do grup osób, które chcą poznać tajniki komponowania kwiatowych kompozycji w szklanych naczyniach. Z pewnością, dobrze wykonany Las w szkle żyje własnym życiem i nie wymaga specjalnej pielęgnacji.

Las w słoiku to dekoracyjny hit ostatnich lat. Żywe, zielone rośliny zamknięte w przezroczystym słoiku wyglądają niezwykle efektownie.

Dlatego, jeśli szukasz pomysłu na integrację w twojej firmie, a zależy Ci na czymś niebanalnym, to gwarantujemy, że warsztaty z tworzenia Lasów w szkle będą idealnym pomysłem. Wprawdzie taki Las w szkle można kupić w sklepie, ale czy nie lepiej pokusić się o autorską kompozycję?

Przede wszystkim Lasy w szkle powstają w dużych szklanych słojach, które napełniamy ziemią, drenażem, kolorowymi kamykami, mchem i prawdziwymi, żywymi roślinami. Godne uwagi jest to, że Las w szkle możemy spersonalizować dodatkami z logo i w kolorystyce Waszej firmy.

Reasumując, podczas warsztatów online, pod okiem doświadczonej florystki:

  • dowiecie się, jak samodzielnie wykonać Las w szkle, aby cieszył oczy przez długie lata,
  • nauczycie się odpowiednio dobierać rośliny, podłoże oraz inne elementy, które pozwalają stworzyć unikalny mikrosystem,
  • poznacie procesy zachodzące w szklanych naczyniach,
  • dowiecie się, jak rośliny oddychają oraz w jaki sposób pielęgnować biosferę,
  • poznacie cały proces tworzenia lasu, wykorzystując do tego specjalnie przygotowane materiały, naczynia, narzędzia i rośliny,
  • dogłębnie poznacie każdy etap pracy.

Reasumując, jedyne co musicie zrobić, to przyjąć zaproszenie na warsztat: Las w szkle ONLINE. A my zajmiemy się resztą! Przygotujemy, zapakujemy i wyślemy do Was wszystkie niezbędne produkty do wykonania Lasu w Szkle. Warsztaty poprowadzi doświadczona, charyzmatyczna florystka. Zorganizujemy studio z klimatyczną, kwiatową scenografią, zatrudnimy kamerzystów i zorganizujemy transmisję ONLINE. A wy usiądźcie wygodnie przed ekranem telefonu lub laptopa i oddajcie się przyjemnej pasji tworzenia.

 

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...