fbpx

Winter Celebration – Event Online

Nowa normalność, nowe eventy.

Niewiele wskazywało na to, że końcówka roku 2020 okaże się dla nas tak pracowita. Dla jednego z klientów z branży IT zorganizowaliśmy 4-dniowy event ONLINE w ramach Winter Celebration. Przedsięwzięcie to było nie lada wyzwaniem, gdyż nasz klient zatrudnia ponad 4000 osób, rozsianych lokalizacyjnie po całej Polsce.

Angażowanie pracowników zaczęliśmy od momentu zapisów na event – już na miesiąc przed budowaliśmy napięcie, powoli odkrywając ekscytujące fakty tego, co ich czeka. Pracownicy brali udział w konkursach i zapisywali się na poszczególne wydarzenia. Bezsprzecznie, dla niektórych oficjalnym rozpoczęciem Winter Celebration był moment, kiedy kurier zapukał do ich drzwi z chęcią wręczenia dedykowanej, personalizowanej przesyłki

Z pewnością sporym wyzwaniem logistycznym była dla nas organizacja wysyłki paczek dla osób, które zdecydowały się wziąć udział w jednym z proponowanych przez nas Warsztatów Online. W zaledwie kilkanaście dni skompletowaliśmy, zapakowaliśmy i wysłaliśmy ponad 1700 przesyłek-niespodzianek dla pracowników. A w nich znajdowały się składniki niezbędne do wykonania lasu w szkle, ekologicznych choinek i zabawne przybory kuchenne. Podczas procesu przygotowywania i pakowania paczek nie zapomnieliśmy o ekologii i zminimalizowaliśmy użycie plastiku do niezbędnego minimum.

Jak przebiegał event?

Zdalną integrację rozpoczęliśmy od Warsztatów Online: florystycznych, kulinarnych i ekologicznych. Sprawiliśmy, że pracownicy odłożyli bieżące obowiązki na bok i w godzinach pracy oddali się przyjemnej pasji tworzenia, ucząc się przy okazji nowych umiejętności.

Następnie, w ekrany ich komputerów zapukała wyjątkowa Janina Bąk ze specjalnie przygotowanych speechem pt. “Can coconuts make good CEO’s? Let’s talk about fascinating irrationality of human behaviours”. Zaangażowanie pracowników na czacie było ogromne i bardzo budujące. Janina nie nadążała z odpowiedziami na pytania!

Kolejno przyszedł czas na Teleturniej. Znane z telewizji teleturnieje połączyliśmy z pytaniami o firmie, dodaliśmy wyjątkowe nagrody, przystojnego prowadzącego i profesjonalną ekipę techniczną. Z tej mieszanki wyszła nam ponad godzina świetnej zabawy, rywalizacji i emocji, które momentami sięgały zenitu. Integracja w czystej postaci!

Ostatniego dnia, poprosiliśmy uczestników o zorganizowanie kawałka parkietu, bo czeka ich tupanie nóżką. Albowiem do ich domów zapukają chłopaki z zespołu Audiofeels z prywatnym koncertem na żywo. Profesjonalna technika sceniczna pozwoliła poczuć się uczestnikom wyjątkowo, a wrażenia z koncertu dopełnił fakt pozdrowień od zespołu.

A co najważniejsze! Event odbył się w dedykowanej stacji telewizyjnej, którą stworzyliśmy dla klienta. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie – jak w telewizji! Nagraliśmy dedykowane Wiadomości, Reklamy, a nawet Pogodę! W międzyczasie odbywały się Loterie SMS-owe i Konkursy dla Widzów. Stworzyliśmy animacje zgodne z komunikacją i identyfikacją wizualną klienta. To wszystko sprawiło, że event był wyjątkowy, szyty na miarę i jedyny w swoim rodzaju!

Reasumując był to szalenie pracowity czas dla ekipy Joyevent.pl – ale daliśmy radę! Z nowymi pomysłami, ulepszeniami i energią otwieramy 2021 rok.

Czy integracja ONLINE oznacza nudę?

Czy siedząc przed ekranem komputera, podczas zdalnej imprezy jest miejsce na prawdziwe emocje i integrację z koleżankami i kolegami z firmy? Bez wątpienia, teraz wiemy, że TAK.

Zobacz ofertę i napisz do nas: https://www.joyevent.pl/wieczory-integracyjne-indoor-events/zdalna-integracja

Wysyłam...