fbpx

EVENTY ONLINE / występy online

Koncert Online

Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi koncertu na żywo i kontaktu z artystami. Nie mniej jednak, koncert online jest najlepszą namiastką, jaką w tym momencie możemy otrzymać. Podczas organizowanych przez nas koncertów online, artyści niejednokrotnie grają wiele kilometrów od widzów. Wartością największą jest, że utwory wykonują specjalnie dla Was!

Zapewniamy, że w przystępnych budżetach możemy zorganizować koncerty w formie przerywników innego wydarzenia, w formie występów akustycznych lub w formie 100% koncertu na żywo. Repertuar koncertu dobieramy wspólnie z Wami i sugestiami artystów.

Korzystamy z najnowszych programów do transmisji online, umożliwiamy uczestnictwo w koncercie dużej grupie odbiorców. W przypadku organizacji transmisji na żywo z koncertów bardzo ważna jest zadbanie o najwyższą możliwą jakość dźwięku i obrazu. Oprócz tego staramy się oddać charakter i nastrój wydarzenia, by zgromadzeni przed monitorami odbiorcy, mieli poczucie aktywnego uczestnictwa w koncercie.

Koncerty Online organizujemy w niesamowitych przestrzeniach, drapacz chmur, plener, klimatyczny zamek, a może siedziba Twojej firmy? Studio, w którym odbędzie się koncert ma duże znaczenie dla jego atrakcyjności. Podpowiemy, jak zaskoczyć Twoich pracowników!

Kolejną ważną rzeczą podczas organizacji koncertu online jest Streaming. Jakość transmisji stawimy na pierwszym miejscu! Kilka kamer studyjnych i stabilne łącze to podstawa, którą zapewniamy. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia otrzymają przekaz najlepszej jakości. To Ty decydujesz, czy transmisja jest otwarta czy zabezpieczona kluczem dostępu.

Zadbamy o klimatyczną i unikatową scenografię, w kolorach firmy lub motywu przewodniego imprezy. Zadbamy o szatę graficzną podczas wydarzenia, będziemy opiekować się czatem i reagować na sugestie pracowników.

Warto wspomnieć, że koncert online możemy urozmaicić wywiadami z artystami, ciekawostkami dotyczącymi Twojej firmy, aktywnościami, quizami i zabawami. Możemy wpleść dedykowane pozdrowienia, a nawet Karaoke!

Dobrze zaplanowany i zrealizowany live streaming pozwala publiczności na zaangażowanie się oraz aktywne uczestnictwo w koncercie.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...