fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

W krainie lodu – artystyczne rzeźbienie w lodzie

Rzeźbienie w lodzie

Skończyły Ci się pomysły na integrację? Mamy dla Ciebie kolejną kreatywną propozycję na imprezę integracyjną – RZEŹBIENIE W LODZIE. Chcecie spróbować swoich sił jako rzeźbiarze?

Na miejsce Twojej imprezy dostarczymy duże bryły lodu, a do tego rękawice, dłuto, młotek… Warsztaty rzeźbienia w lodzie zostaną poprzedzone pokazem, podczas którego poznacie tajniki tej niezwykłej sztuki. Tę część poprowadzi profesjonalny artysta.

Cześć warsztatową tworzycie głównie Wy! Po burzy mózgów przeprowadzonej w zespołach, sami ustalacie co stworzycie! Ciekawą propozycją integracyjną jest wybór jednej tematyki rzeźb lodowych, która jest związana z firmą lub z jej wartościami. Impreza może być zrealizowana w plenerze jak i w pomieszczeniu. Warto nadmienić, że ten program może być przeprowadzony również w formie rywalizacji.

Rzeźbienie w lodzie może być ciekawą propozycją na firmowe spotkanie świąteczne.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...