fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Programy artystyczne

Pokaz barmański – FLAIR SHOW

Pokaz barmański – FLAIR SHOW to efektowne i pełne pozytywnych wibracji widowisko, które umili każdy firmowy event. Dzięki swojej błyskotliwej formie zaciekawi gości i sprawi, że Wasza impreza na długo utkwi w pamięci wszystkich przybyłych.

Proponujemy Państwu w pełni profesjonalny Pokaz barmański. W roli głównej zawsze najlepsi z najlepszych barmanów zajmujących się pokazami flair.

Co to jest FLAIR? To widowiskowa sztuka polegająca na efektownym przyrządzaniu koktajli poprzez wykonywanie rożnych ewolucji, podrzutów butelek z alkoholem oraz innym przyrządów barmańskich. Jest to istna walka z grawitacją, gdzie głównym bohaterem jest barman, a atrybuty barmańskie są jego bronią! Dlatego też wszystkie triki, sztuczki oraz ewolucje będą prezentowane w bardzo dynamicznym tempie. Pokazy z udziałem naszych doświadczonych ekspertów to w pełni profesjonalne show na bardzo wysokim poziomie, gdzie cały scenariusz doskonale współgra z muzyką!

Pokaz barmański może przybrać także charakter warsztatów, w których czynny udział będziecie brać Wy sami.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...