fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Gry miejskie i citytours

Motorówką przez Zatokę Gdańską

Motorówką przez Zatokę Gdańską

Zapraszam na przejażdżkę Motorówką przez Zatokę Gdańską. Do Waszej dyspozycji oddajemy łódź typu RIB, zapewniającą niesamowite doznania. Łodzie posiadają silniki od 150 KM do 900 KM, co sprawia, że możemy dobrać łódź do Waszych oczekiwań.

To wyprawa dla wszystkich, którzy lubią kontakt z morzem i chcą zobaczyć wybrzeże Trójmiejskie od strony wody. Dzięki prędkości jaką rozwija łódź w krótkim czasie możemy zobaczyć Torpedownie w Gdyni, basen portowy, Klif w Orłowie, Molo w Sopocie, gdańskie plaże i Westerplatte. Łodzią możemy także wpłynąć w kanały Gdańskie co pozwala zobaczyć główne miasto od strony wody. Dla tych co mają więcej czasu możemy zorganizować wycieczkę do Helu, lub innego miasta na Półwyspie Helskim.

Na całą trasę zapewniamy licencjonowanego przewodnika miejskiego, który w „wolniejszych” chwilach opowie o miejscach, które mijamy i przybliży ich historię.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...