fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Magiczny Wieczór – spójrz w przyszłość

MAGICZNY WIECZÓR

Magiczny wieczór to zaproszenie w podróż po ciemnej stronie mocy. Karty Tarota i Wróżka przewidzą przyszłość. Fusy z herbaty i numerolog potwierdzą nasze rychłe bogactwo i długi, zdrowy żywot.  Na koniec każdy Gość skosztuje magicznego eliksiru, którego działanie prawdopodobnie  spowoduje wieczną młodość.

Cały nasz wieczór utrzymany będzie w mrocznym, ale pozytywnym klimacie. Przy świetle świec i zapachu kadzidła będziemy wróżyć z kart, z dłoni, a dodatkową porcję magii zapewni pokaz iluzjonisty. Odpowiednio dobrana muzyka, scenografia, światła oraz scenariusz zachęci każdego do zaangażowania się w zabawę. Prowadzenie imprezy powierzymy ucharakteryzowanemu aktorowi oraz osobom profesjonalnie zajmującym się magią

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...