fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Magiczna impreza andrzejkowa-wróżby, przepowiednie i łyk eliksiru!

Magiczna impreza andrzejkowa

Podczas wieczoru pełnego wróżb każdy jego uczestnik zbłądzi w labiryncie znajdującym się po ciemnej stronie mocy. Karty Tarota i Wróżka przewidzą przyszłość. Fusy z herbaty i  lany wosk potwierdzą nasze rychłe bogactwo i długi zdrowy żywot. Na oczach wszystkich czary uprawiać będzie magik-iluzjonista. Zaś na sam koniec każdy Gość skosztuje magicznego eliksiru, którego działanie prawdopodobnie  spowoduje wieczną młodość. Oto prawdziwa magiczna impreza andrzejkowa.

Cały nasz wieczór utrzymany będzie w mrocznym ale pozytywnym klimacie przy świetle świec i zapachu kadzidła. Odpowiednio dobrana muzyka, scenografia oraz scenariusz zachęci każdego do zaangażowania się w zabawę. Prowadzenie imprezy powierzymy ucharakteryzowanemu aktorowi oraz osobom zawodowo  zajmującym się magią.

Program jest idealnym urozmaiceniem firmowej kolacji, czy też spotkania integracyjnego.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Zobacz także:
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...