fbpx

Konferencje i kongresy / EVENTY ONLINE

Konferencja Online

Konferencja online czy wideokonferencja jest typem spotkania, które w ostatnich miesiącach szczególnie zyskało na popularności. Wydarzenia przeniosły się do świata wirtualnego, a dobre ich zorganizowanie nadal wymaga dużego nakładu pracy.

Korzystamy z własnych zasobów – obsługi technicznej, kreacji treści, scenografii, lokalizacji. Dzięki temu szukamy korzyści i oszczędności dla naszych klientów. Twoją Konferencję Online zorganizujemy kompleksowo. Od stworzenia strony rejestracyjnej dla uczestników, po zaproszenia, przez organizację całej konferencji i nagranie wydarzenia.

Szczególną dbałość przykładamy do zintegrowania konferencji – uczestnicy zdalni, poza tym, że słuchają kolejnych wystąpień, mogą także zadawać pytania, czy brać udział w głosowaniu. Jeśli konferencja jest tłumaczona symultanicznie, uczestnik zdalny może wybrać język transmisji, który go interesuje.

Studio, które zaproponujemy klientowi do organizacji konferencji, będzie spersonalizowaną ofertę dopasowaną do potrzeb klienta. Najwyższe piętro drapacza chmur, industrialne wnętrze, hala sportowa, a może siedziba firmy? Pomysłów nam nie brakuje.

W studio zbudujemy dedykowaną scenografię i akcesoria multimedialne, które nadadzą wyjątkowości wydarzeniu.

Jakość transmisji, czyli streaming’u jest dla nas najważniejsza! Kilka kamer studyjnych, doświadczona ekipa techniczna i szybka, stabilna jakość Internetu to dla nas absolutna podstawa. Zapewniamy, że uczestnicy wydarzenia otrzymają przekaz w najlepszej jakości. Klient może zdecydować, czy transmisja ma pozostać otwarta czy zabezpieczona kluczem dostępu.

Proponujemy dogodną platformę online do organizacji wydarzeń. Ważna jest dla nas interakcja między uczestnikami i prowadzącymi. Mamy przetestowane sposoby na zaangażowanie uczestników wydarzenia – od pokoi tematycznych, kilku równoległych sesji, komentarzy, czatu z moderatorem, zadawania pytań w czasie rzeczywistym. Konferencję możemy urozmaicić organizacją Quizu – Teleturnieju Online.

Istnieją korzyści takiego rozwiązania – organizator nie musi zapewniać dla wszystkich zainteresowanych noclegów, wynajmować dużej sali konferencyjnej i zapewniać kosztownego cateringu. Dodatkowo dochodzi jeszcze prestiż wydarzenia. Uczestnicy zaś, zamiast płacić kilkaset lub kilka tysięcy złotych za uczestnictwo w konferencji, mogą wybrać wariant zdalny – wielokrotnie tańszy, a równie merytoryczny.

Mimo wszystko uważamy, że nie ma zamiennika dla bezpośrednich interakcji międzyludzkich i siły kontaktu podczas osobistego spotkania. Nie mniej jednak organizacja konferencji online pozwoli Ci utrzymać zaangażowanie i kontakt z twoimi pracownikami,  klientami, partnerami i kontrahentami!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...