fbpx

EVENTY ONLINE / warsztaty online

GIFT BOX’Y – PRZYGOTOWANIE I WYSYŁKA PACZEK

Gift Boxy, czyli nic innego jak paczki dla pracowników to idealna propozycja w czasach, kiedy home office i praca zdalna stały się codziennością.

Odpowiednio skomponowany zestaw buduje lojalność wśród Twoich pracowników, uznanie kontrahentów i klientów. Może być także doskonałym uzupełnieniem warsztatów, konferencji lub team-buildingu. Nowi pracownicy w zespole? Gift Box’y sprawią, że poczują się częścią załogi.

Przygotowujemy spersonalizowaną ofertę zestawów, tak aby dopasować ją do wydarzenia i klienta. Możliwości jest nieskończenie wiele, a wybór znakowania jest ogromny! Samodzielnie pakujemy produkty, w duchu idei zero-waste. Korzystamy tylko z ekologicznych środków do pakowania paczek.

Gotowe zestawy dostarczymy pod wybrane przez Ciebie adresy. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce. Zdajemy sobie sprawę, że często proces wysyłki Gift Box’ow nie kończy się w momencie wysłania ostatniej paczki. Koordynujemy ich dalszy los, czuwamy nad zwrotami i komunikujemy się z odbiorcami, tak, aby finalnie każdy otrzymał paczkę.

Mamy doświadczenie w wysyłaniu najdziwniejszych produktów. Zdarzyło nam się wysyłać jedzenie, alkohol, kwiaty… Sprawdziliśmy i wiemy – można wysłać wszystko (co legalne) nawet 4000 osób w dwa tygodnie!

Podczas pakowania i przygotowywania przesyłek, chętnie przygotujemy dla Ciebie relację fotograficzną, która może stać się pamiątką.

Nie zwlekaj – zamów Gift Box’y dla swoich pracowników, kontrahentów lub klientów już dziś!

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...