fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Impreza z Jamesem Bondem

Przed Wami Impreza z Jamesem Bondem! Wszyscy uczestnicy przejdą prawdziwy test na agenta 007. Będą musieli wykazać się sprawnością fizyczną, ale i intelektem, sprytem, wytrwałością, refleksem oraz siłą. Ochotnicy otrzymają, w specjalnej zakodowanej formie, wskazówki jak dotrzeć do swoich skrzynek kontaktowych, czyli stacji przejściowych i docelowych. Teraz trochę dedukcji i już pierwsza część tajnego planu jest w Waszym posiadaniu! Czy czujecie już emocje niczym James Bond?

Kolejny etap to powstrzymanie grupy terrorystów, która już częściowo zrealizowała swój plan. Będziecie poruszać się po skażonym radioaktywnie terenie. Maski, kaski i skafandry to początek. Jeżeli złamiecie komputerowy szyfr – ocalicie nie tylko siebie!

Intryga szpiegowska w stylu Bonda nie byłaby kompletna, gdyby nie… Wielki Finał! Spotkacie agentki i agentów w najbardziej ekskluzywnym Casino Royale. Tutaj będziecie mieć ostatnią szansę na zdobycie punktów dla swojej drużyny! Szczęście, uśmiech fortuny… nazwijcie to, jak chcecie, ale tak naprawdę to hazard w wielkim stylu! Im więcej wygracie kasy, tym lepiej. Dzięki temu będziecie mogli wygrać! Dodatkowo na wszystkich pretendentów do miana agenta 007 będzie czekać strzelnica (specjalna wersja indoor).

Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie odnalezienie ostatniej, docelowej skrzynki – pełnej… (czego? sami się dowiecie! Na końcu odbędzie się ogłoszenie wyników oraz wręczenie licencji agentów specjalnych.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...