fbpx

PIKNIKI FIRMOWE & AKCJE PROMO / Akcje promocyjne

Hostessy na Twojej imprezie

Wynajem – obsługa hostess Gdańsk

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę, która pomoże w organizacji każdej imprezy firmowej. Mamy do dyspozycji wykwalifikowane hostessy, które są w stanie stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie obsługiwanych eventów. Dysponujemy także fotografami, wizażystami, choreografami, stylistami i fryzjerami, którzy przysłużą się do uświetnienia Państwa przedsięwzięcia.

Na Państwa życzenie wyposażamy nasz zespół w firmowe lub tematyczne stroje, materiały reklamowe, POS-y.

Hostessy oraz modelki mogą w profesjonalnie reprezentować Państwa Firmę na targach, występować w charakterze asystentek na spotkaniach biznesowych, konferencjach, sympozjach oraz na eventach integracyjnych, degustacyjnych, samplingowych, akcjach promocyjnych oraz ceremoniach otwarcia.

Zapraszamy do współpracy!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...