fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Historycznym żaglowcem po Gdańsku

„A przecież stare żaglowce po morzach jeszcze pływają…” i mamy nadzieję, że także dzięki nam pływać będą jeszcze długo! Z flotą, którą zapoczątkował drewniany żaglowiec Baltic Star z 1947 roku, a do której systematycznie dołączają kolejne klasyki, takie jak stalowa brygantyna Baltic Beauty z 1926 roku, będąca w swoim poprzednim życiu statkiem do przewozu żywych węgorzy.

Nasze żaglowce przygotowaliśmy do goszczenia pracowników, czy kadry zarządzającej. Na pokładzie mogą odbyć się spotkania biznesowe, w formie śniadanie, czy lunchu. Możemy też zorganizować piracki teambuilding. Szeroki i bezpieczny pokład ułatwia komfortową organizację eventów integracyjnych i networkingu w tym wyjątkowym otoczeniu.

Nasza oferta obejmuje także możliwość zorganizowania eventu biznesowego, czy firmowego na wodach gdańskiego portu. Spotkanie można połączyć z rejsem do innego miejsca, np. do Sopotu, Helu, czy Jastarnii.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...