fbpx

/ WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS

DZIEŃ METAMORFOZY

Chcecie poznać tajniki makijażu, dowiedzieć się jak się pomalować, żeby wyglądać jak gwiazda filmowa lub po prostu nie wiecie, jaki strój dobrać na konkretną okazję? Chętnie doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości! W trakcie dnia Metamorfozy będziecie miały okazję doszkolić się, przejść małą metamorfozę i poznać stylistyczne sztuczki, a to wszystko pod okiem specjalistek w swojej dziedzinie. Na koniec zaplanowliśmy sesje zdjęciową, która będzie świetną pamiątką z tego wydarzenia.

Dla chętnych panów zamiast Dnia Metamorfozy możemy przeprowadzić warsztaty, które opierają się na samych warsztatach ze stylistką.

WARSZTATY MAKIJAŻOWE

W tej części nauczycie się jak krok po kroku samodzielnie wykonanać profesjonalny make-up’u. Głównym założeniem jest poznanie najlepszych i najefektowniejszych technik. Otrzymacie Face Charty oraz wytyczne, jak krok po kroku wykonać odpowiednią pielęgnację i wybrany makijaż. Do warsztatów wykorzystujemy kosmetyki znanych i renomowanych marek.

WARSZTATY ZE STYLISTKĄ

Instruktorka posiada dużą wiedzę na temat obecnych trendów oraz ma na koncie liczne kursy związane z pracą stylisty, więc w trakcie Dnia Metamorfozy będziecie miały do czynienia z prawdziwą specjalistką!

Na początku weźmiecie udział w prelekcji odnośnie dobierania stroju do okazji. Stylistka opowie Wam także o najnowszych trendach, które królować będą w nadchodzącym sezonie. W trakcie zajęć na chętniej pani przedstawimy 3 stylizacje, przygotowane w oparciu o ten sam element. Będzie on bazą do stroju: na co dzień, na wieczór/ wyjście i do pracy. Wszystko po to, abyście mogły przekonać się, że elementy, które mamy w garderobie mogą być używane częściej niż na jedną okazję.

Drugim elementem części praktyczniej Dnia Metamorfozy będzie pokazanie na modelce sukienki i przedstawienie jej w trzech podobnych konfiguracjach. Tym razem zamienimy dostatki, aby pokazać, jak skutecznie mogą zmienić  charakter stylizacji. Nie zabraknie również filmów instruktażowych, które dopełnią wiedzę zdobytą podczas warsztatów.

SESJA Z PROFESJONALNYM FOTOGRAFEM

Dzień Metamorfozy przewiduje również udział w sesji fotograficznej, podczas której będziecie mogły uwiecznić to, co udało się Wam wypracować podczas warsztatów. Fotograf podpowie, jakie przybierać pozy, aby jak najkorzystniej wypaść na fotografii. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek, które pozwolą sprawnie pozować również poza studiem fotograficznym. Dzięki temu każda z pań będzie miała okazję poczuć się jak profesjonalna modelka. Fotograf wykona po 5 ujęć na osobę. Oprócz tego przygotuje fotorelację z zajęć, która będzie fantastyczną pamiątką tego niezwykłego dnia!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...