fbpx

Imprezy integracyjne / Imprezy w Plenerze

Gra terenowa GEO TEAM BUILDING

Geo Team Building – odbywa się w terenie – najlepiej w lesie, nad jeziorem, nad rzeką lub niezbyt zabudowanej części miasta / wsi.  Nasza gra to szereg powiązanych ze sobą zadań logicznych i  sprawnościowych, do wykonania których potrzebna jest także kreatywność, współpraca w zespole ale i między zespołami! Brak zaangażowania przez jeden team skutkuje brakiem możliwości przejścia całej grupy do kolejnego etapu.
Aby gra mogła się rozpocząć niezbędne będzie odszukanie za pomocą kompasu, kawałków mapy i wykrywacza metalu, kluczy do szkatułki z dalszymi instrukcjami. Od tej pory Uczestnicy poruszać się będą w kilku mniejszych zespołach a drogę wskazywać im będą urządzenia GPS, krótkofalówki, mapy, listy…..
Każda z grup na swojej drodze spotka kilku animatorów, którzy dodatkowo Zaangażują grupę do wykonania zadań tj. strzał z wiatrówki i procy sportowej, czy chodzenia na szczudłach i aktywności linowych.
Grę można modyfikować i/lub uzupełniać charakterystycznymi dla danej Firmy lub branży hasłami, sloganami, nazwami itp. a także może być połączona charakterem np. dalszym programem wieczornym.
Czas trwania: ok. 3 godz.
CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + - -
Punkty w: Zagadki + - - - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + - - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...