fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Gra terenowa GEO Teambuilding

Gra terenowa GEO Teambuilding odbywa się na otwartej przestrzeni – w lesie, nad jeziorem, nad rzeką lub w niezabudowanej części miasta/wsi.

Gra terenowa GEO Teambuilding to szereg powiązanych ze sobą zadań logicznych i  sprawnościowych. Do ich wykonania potrzebna jest kreatywność, współpraca w grupie, ale i między zespołami! Brak zaangażowania teamu skutkuje brakiem możliwości przejścia całej grupy do kolejnego etapu.

Aby gra mogła się rozpocząć niezbędne będzie odszukanie za pomocą kompasu: kawałków mapy, wykrywacza metalu oraz kluczy do szkatułki z dalszymi instrukcjami. Od tej pory będziecie poruszać się w kilku mniejszych zespołach. Drogę wskażą Wam urządzenia GPS, krótkofalówki, mapy, listy

Każda z grup na swojej drodze spotka kilku animatorów, którzy zaangażują Was do wykonania zadań np. strzału z wiatrówki i procy sportowej, chodzenia na szczudłach, czy biegu skrzynkowego.

 

Grę można modyfikować i/lub uzupełniać charakterystycznymi elementami danej firmy lub branży. Mogą to być także hasła, slogany, nazwy itp. Jej tematyka może być połączona charakterem np. dalszym programem wieczornym.
CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + - -
Punkty w: Zagadki + - - - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + - - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...