fbpx

GRA TERENOWA NA ROWERACH W SERCU TRÓJMIASTA

GRA TERENOWA NA ROWERACH

Gra terenowa na rowerach. Prawdziwymi szczęściarzami okazali się pracownicy jednego z naszych Klientów dla, których przygotowaliśmy Rowerową Grę Terenową! 50 śmiałków podzielonych na mniejsze grupy wzięło udział w tym programie teambuildingowym.

Wyprawa rozpoczynała się na Polance Redłowskiej i stamtąd, dwiema różnymi trasami wiodła do Sopotu i z powrotem. Piękna słoneczna pogoda była dopełnieniem cudownych widoków doświadczanych podczas podróżowania zielonymi ścieżkami pasa nadmorskiego.

Uczestnicy, w asyście pilota, pokonywali kolejne odcinki na podstawie map, które zdobywali wykonując po drodze przygotowane dla nich zadania. Wśród zaproponowanych animacji mogliśmy znaleźć różnorakie aktywności sprawnościowe, logiczne czy też wymagające pracy zespołowej.

Cały scenariusz został kompleksowo dostosowany do wybranej przez Klienta lokalizacji. Każdy uczestnik został wyposażony w pełni sprawny rower przystosowany do jazdy po mieszanej nawierzchni oraz kask. Na mecie trasy czekał energetyczny poczęstunek oraz woda, a ukończenie rajdu nagradzane było nagrodami wybranymi i przygotowanymi na specjalne życzenie Klienta.

Wszyscy ukończyli grę zmęczeni, lecz szczęśliwi i uśmiechnięci! 😉

Podobne oferty:

Gra terenowa GEO TEAM BUILDING

Tabletowa Gra terenowa

Trójmiasto na rowerze

Wysyłam...