fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Żywot Rycerza

ŻYWOT RYCERZA – to próba (zazwyczaj udana) przeniesienia uczestników imprezy w ponure czasy średniowiecza. To przeniesienie nie będzie trudne ponieważ cała impreza odbywa się w jednym z średniowiecznych zamków krzyżackich Pomorza. Imprezę integracyjną – czy imprezę firmową tego typu Biuro Podróży JOYTRIP.EU proponuje zorganizować w 2 częściach – odsłonach:

ODSŁONA I – Biesiada wieczorna na zamku

Już samo miejsce – gotycki zamek – średniowieczne mury z czerwonej cegły – zapach palonego ognia w kominku – krużganki i wnętrza rozświetlone pochodniami dają niewiarygodny efekt. Jednak organizator zapewnia coś ekstra!

Wiarygodnie odtworzone stroje średniowieczne, w których chadzać będzie nie tylko obsługa imprezy ale także uczestnicy! Do tego biesiada rycerska z Wielkim Mistrzem Krzyżackim a na niej jadło – czyli strawa godna braciszków zakonnych, napitek z piwnic zamkowych oraz muzyka dawna!

Jednak plebs i drobnomieszczanin nie usiądzie do stołu z Mistrzem tak łatwo! Najpierw poddany zostanie próbie sprawności intelektu i ciała.

Grupa zostaje podzielona na mniejsze zastępy – grupy twórcze i wysłana w drogę prowadzącą przez zakamarki zamku. Wszyscy wspólnie wykonywać muszą zadania, które zbliżają do uczty!

ODSŁONA II – Turniej Rycerski

Podczas tej aktywności rycerze swój kunszt władania orężem Wam okażą a co odważniejszych uczestników nawet wyszkolą. Przenosząc się w inną epokę nauczycie się posługiwać rapierem i piką czy strzelać z muszkietu. W wolnych chwilach poznacie obozowe tańce, a oficerowie w przypływie dobroci pochwalą się umiejętnością władania orężem. Do której epoki chcecie się przenieść? To Wasz wolny wybór – opcji jest wiele:

Roku 1409 Wizyta u Komtura

Roku 1626 Werbunek do Regimetu Piechoty Cudzoziemskiej

Wiek XVII – Pospolite ruszenie na wyprawę przeciwko wrogom Rzeczypospolitej

Roku 1904 – „Urodziny Naczelnika Zuchthausu”

Charakter tej imprezy to żywy kontakt z historią i zwyczajami zamkowego życia. Na końcu imprezy okaże się, że średniowiecze czy późniejsze ciemne epoki widziane przez ten pryzmat nie wydają się być takie ponure!

ELEMENTY PROGRAMU WCHODZĄCE W SKŁAD IMPREZY:

  • – muzykanci
  • – alchemicy
  • – Mistrzowie Drogi
  • – monety bite na zamku List od Wlk. Mistrza
  • – Rycerstwo: prowadzenie zabaw rycerskich oraz pokaz walki
    • lub udział w zabawie, pokaz walki i udział dwórek
  • – możliwość uszycia tunik rycerskich , które uczestnicy zabierają na pamiątkę

Opisane powyżej aktywności to tylko przykład programów imprez integracyjnych i biesiad o tym charakterze jakie są możliwe do realizacji. Należy dodać, że scenariusze można (a w zasadzie robi się to każdorazowo) pisać lub modyfikować w zależności od potrzeb klienta.

Powierzchnie zamkowe to także idealne miejsce na organizowanie konferencji i szkoleń także z noclegiem.

Biuro Podróży JOYTRIP.PL zajmuje się kompleksową organizacją imprez integracyjnych, wyjazdów firmowych, biesiad, eventów o charakterze zamkowym – rycerskim.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + - - -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + -
Punkty w: Zagadki + + + + -
Punkty w: Rywalizacja + - - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...