fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Imprezy wieczorne

Zostań reżyserem kina akcji – filmowa impreza integracyjna

Zostań reżyserem kina akcji

…”nuda – jak w polskim filmie – nic się nie dzieje”…

 

To znany cytat z filmu, którego przekaz nie ma racji bytu w filmach kręconych przez nas! Dlaczego? – To proste: scenariusz piszecie Wy, aktorami jesteście Wy, plan filmu przygotujecie Wy i rzecz najważniejsza – reżyserujecie Wy! A my wierzymy, że Wasza fantazja nie zna granic, a Wasza kreatywność pozwoli na stworzenie czegoś naprawdę oryginalnego.

 

Nasi instruktorzy – zawodowi filmowcy odpowiedzialni są za koordynację i część techniczną – czyli obsługę kamery, odpowiednie ustawienie oświetlenia, nagłośnienia i oczywiście montaż filmów. Podczas całej „akcji film” nasi filmowcy służą także dobrą radą w kwestii odpowiedniego ustawienia aktorów, doboru pleneru, strojów czy elementu scenografii. Mniej pomysłowymi uczestnikami, organizatorzy pokierują w odpowiedni sposób.

 

Podczas integracyjnej imprezy firmowej tego typu, grupę dzielimy na mniejsze 10 – osobowe ekipy filmowe. Cały program podzielony jest na 2 części. Pierwsza to część najbardziej kreatywna, podczas której uczestnicy imprezy wymyślają scenariusz, tworzą rekwizyty i przygotowują plan filmowy. Następna część to sesja zdjęciowa, która jest realizacją pomysłów z poprzedniego etapu.

 

Charakter tej imprezy integracyjnej wyzwala emocje i stymuluje do pracy w grupie. To kwintesencja team building’u, a zarazem integracja na wesoło, efektem której jest konkretna realizacja – film!

 

Podczas imprezy wieczornej filmy już zmontowane będą prezentowane na forum całej grupie.

Dobra zabawa gwarantowana!

Jako dowód i pamiątkę z imprezy każda grupa otrzyma własny film na płycie DVD!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Zagadki + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...