fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Zjazd na byle czym – Kaszubski Apres

Pewnie wielokrotnie widzieliście w telewizji zawody polegające na tworzeniu najróżniejszych konstrukcji, a później wykorzystania ich od efektownych zjazdów. Tym razem to Wy podejmiecie się trudu zbudowania „konstrukcji zjazdowej” wykorzystując m.in. stare opony, wannę, dętki, a może nawet starą kanapę – my zadbamy o odpowiednie materiały i narzędzia!. Podzielicie się na kilkuosobowe osobowe grupy i podczas godziny będziecie musieli stworzyć swoją konstrukcję. Nadacie jej imię, zaprezentujecie przed resztą zespołów by potem dokonać efektownego zjazdu. Pamiętajcie, że nie liczy się tylko sam zjazd, ale efekt wizualny waszej konstrukcji oraz kreatywność. Najciekawszy projekt otrzyma nagrodę.
Cała impreza utrzymana będzie w konwencji Apres Ski – czyli imprezie organizowanej np. na stokach w alpejskich kurortach po całodziennej jeździe na nartach. Rozbrzmiewa wtedy muzyka w plenerze   zwykle na szczycie stoku (DJ z muzyką na zewnątrz), goście tańczą na śniegu a bar kusi dobrymi cenami.
Cała impreza zorganizowana będzie na jednym z kaszubskich stoków narciarskich wokół baru przy stoku, w którym zorganizowany będzie catering.
Nie zabraknie także tańców na śniegu i na stołach, prowadzonych przez naszą animatorkę!

Uwaga:
– Istnieje możliwość organizacji szkoleń narciarskich i snowboardowych a także wypożyczenia sprzętu narciarskiego.
– dodatkowo w ramach imprezy możemy zorganizować kulig

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + + + + -
Punkty w: Poznianie miasta + - - - -
Punkty w: Zagadki + - - - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...