fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Zastrzyk Adrenaliny – integracja dla odważnych

Zastrzyk Adrenaliny to opcja dla ludzi o mocnych nerwach!

Rozległy teren, profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych aktywności i sportów daje duży wybór atrakcji. Poniżej nasza propozycja programu:

Quady – będziesz miał szanse poćwiczyć swoje umiejętności kierowcy na specjalnie przygotowanych torach. Przedzierając się przez błoto, kamienie, górki, przekonasz się, co to znaczy mieć napęd na 4 koła.

Off Road – propozycja dla fanów motoryzacji i nie tylko. Specjalnie przygotowany tor obfituje w pionowe podjazdy i zjazdy, trawersy, wąwozy oraz błotniste i kamieniste wąskie trasy leśne.

Paintball – to wojna przy użyciu pistoletów na pociski z farbą. Gra jest bardzo dynamiczna i realistyczna, dzięki czemu dostarcza uczestnikom dużej dawki adrenaliny.

…a także

Tyrolka – czyli zjazd na linie z wysokości.

Strzelnica – każdy będzie miał szansę wcielić się choć na chwilę w snajpera. Do Waszej dyspozycji będą wiatrówki. Pozostaje tylko wycelować w dziesiątkę!

Skok na linie – swoista próba odwagi. Skok wahadłowy z drewnianego podestu, zamocowanego ok. 20 metrów nad ziemią, w koronie potężnej sosny!

Park linowy – nadziemna trasa składająca się mostów linowych, drabin, siatek, drewnianych podestów zamocowanych na koronach drzew na wysokości od 10 do 20 metrów.

Zapraszamy… jeśli macie odwagę!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + + - -
Punkty w: Adrenalina + + + - -
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...