fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Atrakcje i Urządzenia

Symulator sportu

Wybierając tę opcję wybierasz sport, rozrywkę i rywalizację w jednym i to w dodatku w dowolnym pomieszczeniu i czasie.

Nasz symulator sportu może stać się dodatkiem do każdej imprezy o charakterze integracyjno – rozrywkowym lub być jej głównym punktem. Dzięki naszej konsoli gier przeniesiemy się w wirtualny świat sportu, gdzie na dużym ekranie w technologii 3D organizować będziemy turnieje, mistrzostwa lub po prostu pojedyncze rozgrywki. Całkiem realne mogą stać się nagrody przyznawane za udział w grze, sportowe zachowanie i przestrzeganie zasad fair play.  Kto wygra – ten zwycięży !!!

Nasz symulator sportu może być jedną z atrakcji podczas każdej imprezy integracyjnej, spotkania firmowego rozrywkowej organizowanej w dowolnym hotelu, restauracji czy sali konferencyjnej. Symulator może stać się także atrakcją podczas dużej imprezy także plenerowej, eventu czy festynu (wówczas stanowisko rozkładane jest w namiocie)

DANE TECHNICZNE:

Zaletą naszego symulatora sportu jest wielka prostota obsługi i element rekreacji ruchowej, który nie wymaga wielkiego przygotowania, sprawności fizycznej oraz odpowiedniego stroju.

Konsolę gier podłącza się do rzutnika multimedialnego lub telewizora. Jednocześnie może grać od 1 do 4 osób (w zależności od rodzaju gry). Uczestnicy grają trzymając w rękach bezprzewodowe kontrolery za pomocą, których mogą reagować na to, co dzieje się na ekranie. Rzecz jasna w przypadku każdej z gier należy przygotować sporo wolnego miejsca, aby w ferworze walki niczego nie zniszczyć lub samemu nie doznać kontuzji – jak to bywa w realnym uprawianiu sportu.

RODZAJE GIER:

Bowling – na wirtualnej kręgielni wymagana będzie precyzja oraz trochę wprawy i oczywiście szczęścia. Grać można solowo lub w towarzystwie 3 dodatkowych osób.

Golf – podobnie jak poprzedniczka wymagać będzie precyzji, ale w tym wypadku potrzebny będzie zdecydowanie więcej treningu, aby zaliczyć wszystkie dołki wykorzystując przysługujący limit uderzeń.

Tenis – przeznaczone jest dla jednej, dwóch lub czterech osób. Dostępna będzie oczywiście cała gama uderzeń znana z tenisa. Piłkę można będzie ściąć, podkręcić, przelobować, odbić forhendem, bekhendem oraz uderzyć z woleja.

Baseball – tutaj zagramy jako przeciwnicy. Jeden z grających musi rzucić piłeczkę w ten sposób, aby jego przeciwnik miał jak najmniejsze szanse na jej odbicie lub na dobre odbicie. Oczywiście rola drugiego gracza polega na solidnym wybiciu rzuconej piłki.

Boks – tą dyscyplinę pozostawiłem sobie na deser, gdyż jako jedyna wykorzystuje obie części kontrolera. W przypadku tej konkretnej gry, za pośrednictwem kontrolera wykonujemy ruchy dwiema rękoma.

ZAPEWNIAMY:

 

– Wypożyczenie symulatora sportu

– Podłączenie i konfiguracja symulatora

– Obsługa (także obcojęzyczna) wraz z instruktarzem i przeprowadzeniem rozgrywek wg wybranego scenariusza

– Transport sprzętu i obsługi na terenie Trójmiasta

– Wypożyczenie  rzutnika multimedialnego

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...