fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Morskie regaty żeglarskie

Morskie regaty żeglarskie to propozycja dla osób rządnych przygód, dlatego organizujemy je razem z wytrawnymi wilkami morskimi! Nasz program przygotowaliśmy również do szczurów lądowych, które nigdy nie postawiły nogi na jachcie, a nawet nie potrafią pływać! Gwarantujemy także dodatkowe zabezpieczenia w postaci szybkiego pontonu motorowego, statku komisji sędziowskiej oraz zawsze gotowych środków ratunkowych. Te wszystko sprawi, że zabawa będzie w 100% bezpieczna!

Całą grupę podzielimy jest na kilka 4-5 osobowych załóg i do każdej przyporządkujemy licencjonowanego sternika. Zanim jednak to nastąpi, oficjalnie przywitamy uczestników, zapoznamy ich z zasadami bezpieczeństwa i organizacją regat. Pierwszą godzinę imprezy poświęcimy na naukę żeglarstwa i odpowiednie przygotowanie załogi do sprawnej współpracy. Następnie wszystkie załogi skierujemy na akwen, gdzie wytyczymy trasę regat. Na umówiony znak – sygnał sędziego załogi wystartują!

Podczas całej imprezy firmowej przeprowadzimy kilka rund przedzielonych przerwą, podczas której zorganizujemy lunch na lądzie. Wieczorem jest możliwość zorganizowania imprezy (najlepiej o charakterze marynistycznym), na której ogłosimy wyniki i wręczymy dyplomy oraz nagrody. Całość imprezy przebiega w sportowej atmosferze, co przyczynia się do polepszenia współpracy i integracji między uczestników. Czy jesteście gotowi Morskie regaty żeglarskie?

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...