fbpx

Konferencje i kongresy / EVENTY ONLINE

LIP DUB W TWOIM DOMU

Poczujcie się, jak gwiazdy muzyki i wspólnie stwórzcie firmowy teledysk!

Lip Dub w Twoim domu – to rodzaj videoklipu / teledysku, w którym występuje wiele osób, poruszających ustami do odtwarzanej z playbacku muzyki.

Mieszkanie każdego z Was przybierze formę planu filmowego, który możecie zaaranżować w dowolny sposób. Następnie Waszym zadaniem będzie dobór odpowiedniej stylizacji. Nie zapomnijcie również o gadżetach, które zalegają w kartonach w Waszym domowym zaciszu. To właśnie one mogą dodać pikanterii Waszemu videoklipowi.

To, jaki charakter będzie miał videoklip pozostawiamy Wam! Pamiętajcie, że najważniejszym „składnikiem” LIP DUB-a jest dobra zabawa! To jak? Odnajdziecie w sobie nutkę kreatywności i pokażecie, co Wam w duszy gra?

Na koniec wszystkie nagrania zostaną zmontowane przez doświadczonego filmowca i powstanie z nich oryginalny teledysk. To będzie naprawdę wyjątkowa pamiątka!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Zobacz także:
Podobne realizacje:
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...