fbpx

Świąteczny Lipdub Online

Każdy ma szansę zostać gwiazdą ekranu!

Jeden z naszych klientów zgłosił się do nas z pomysłem nagrania Lipdub’a dla swoich klientów. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że jest to doskonała alternatywa dla standardowych, oklepanych życzeń świątecznych. Współpraca ta była nie lada przyjemnością! Tworzyliśmy teledysk promocyjny wspólnie z Działem Marketingu tejże firmy, czyli osobami, które zaskakiwały nas swoją kreatywnością na każdym kroku i od których nauczyliśmy się naprawdę wiele!

Zaproponowaliśmy klientowi kilkanaście utworów, z czego jednogłośnie zespół wybrał utwór Mariah Carey – All I want for Christmas. I tym samym, salony w wielu domach w Polsce zamieniły się w plan zdjęciowy, sypialnie w garderoby, a rzeczy, które na co dzień mogłyby wydawać się bezużyteczne, stały się nieocenionymi rekwizytami.

Nasze wskazówki i przeszkolenia uczestników dotyczyły cennych rad od naszego filmowca i reżysera. Uczestnicy dowiedzieli się, jak najlepiej ustawić kamerę (bądź smartfona), dostali masę inspirujących ujęć oraz konkretne wskazówki, które wersy do nich należą. Podkład stanowiła oryginalna wersja utworu Mariah Carey.

Wynik zabawy zaskoczył nas samych. Teledysk był nagrany profesjonalnie z ogromną dawką humoru. Od uczestników biła naturalność i ciepło ich domowych ognisk. Klip wyświetliliśmy podczas gali online, a potem klient rozesłał go do swoich klientów i kontrahentów.

A może kolejny teledysk nagramy z Wami?

Światło, kamera, akcja!

Wysyłam...