fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Atrakcje i Urządzenia

Karykatura na Waszej imprezie!

Karykatura na Waszej imprezie!

Podczas imprezy dobry humor to podstawa! Są tacy co twierdzą, że najlepiej śmiać się z samego siebie! Pomoże Wam w tym karykaturzysta, który z gracją godną profesjonalnego rysownika wykona karykaturę każdego uczestnika imprezy. Program ten to gwarancja dobrej zabawy – zwłaszcza, gdy szef wszystkich szefów, prezes, czy dyrektor spojrzy na siebie z przymrużeniem oka. Karykatura na Waszej imprezie to idealna forma uzupełnienia każdego firmowego eventu, wyjazdu integracyjnego, czy imprezy okolicznościowej.

Zapewniamy artystę z dużym doświadczeniem i poczuciem smaku w wykonywaniu karykatur. Technika wykonania zależy od ilości osób i warunków pracy artysty. Najczęściej jednak używany jest węgiel i/lub ołówek na specjalnym brystolu. Natomiast czas wykonania jednego portretu nie przekracza 20-30 minut.

Na zakończenie rysunki trafiają do właścicieli lub do miejsca pracy, gdzie obramowane mogą stanowić ciekawą galerię.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + - - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...