fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Programy artystyczne

Oprawa Muzyczna Imprezy w różnym wydaniu.

OPRAWA MUZYCZNA IMPREZY

Oprawa muzyczna to dźwięki, które dzięki swojej subtelności i delikatności stanowią doskonałe tło każdego wydarzenia. Odpowiednio dopasowany repertuar jest gwarancją udanego wieczoru.

OPCJA 1 – DUET: WIOLONCZELA + SKRZYPCE
Delikatne dźwięki instrumentów smyczkowych: skrzypiec i wiolonczeli, stworzą niepowtarzalny nastrój podczas uroczystej kolacji. Lekka klasyka i aranżacje muzyki rozrywkowej są tak dobrane, aby oprawa muzyczna stanowiła dyskretne tło dla Waszego wydarzenia.

OPCJA 2 – ZESPÓŁ JAZZOWY
Najwspanialsze standardy jazzowe, grane na żywo przez nasz zespół będą niezapomnianym dodatkiem umilającym Gościom czas podczas kolacji.
Proponujemy następujące składy instrumentalne:
kwartet jazzowy (piano + wokal; saksofon lub trąbka; bas; perkusja)
klasyczne trio jazzowe (piano + wokal; bas; perkusja)
duety jazzowe (różne konfiguracje)
pianista jazzowy (barowy)

OPCJA 3 – ZESPÓŁ COVEROWY
Zespół ten to grupa wykonująca mniej lub bardziej znane standardy jazzowe a także współczesne utwory zaaranżowane na ten styl. Jest to muzyka wpasowująca się idealnie zarówno w firmowy bankiet, kolację w restauracji jak i wieczorne imprezy taneczne. Tworzą go czterej muzycy: wokalistka, pianino, gitara basowa oraz perkusja.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...