fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Gry miejskie i citytours

Biżuteria bursztynowa

Szukanie Bursztynowej Komnaty – czyli zabawa ze złotem Bałtyku!

Proponowany przez nas scenariusz imprezy integracyjnej to alternatywny sposób na poznanie atrakcji Trójmiasta. Program takiego eventu oparty jest na aktywnym uczestnictwie w codziennym życiu lokalnej społeczności oraz poznaniu dorobku kulturowego regionu.

Uczestnikiem imprezy może być każdy bez względu na wiek i tężyznę fizyczną. Program ma charakter ciekawego spaceru po Głównym i Starym Mieście Gdańska oraz centrum Gdyni.

Uczestnicy tej imprezy turystycznej po spotkaniu z naszym instruktorem- przewodnikiem przemieszczają się do prawdziwej manufaktury bursztynu.

Proponowany przez nas obiekt należy do największych w regionie i zatrudnia kilkadziesiąt osób zajmujących się obróbką bursztynu. Ta manufaktura to praktycznie fabryka biżuterii wykonywanej z bursztynu i składa się z kilku działów . Grupa pod opieką przewodnika przejdzie przez kilka pomieszczeń i pozna cały proces produkcyjny – od selekcji właściwych kamieni poprzez szlifowanie, projektowanie, łączenie bursztynu ze srebrem lub złotem do końcowej obróbki biżuterii. Na koniec uczestnicy imprezy mogą obejrzeć i kupić interesujące eksponaty.

Kolejnym punktem programu jest przejazd do Gdańska, gdzie przewodnik poprowadzi grupę przez najciekawsze zakątki miasta i opowie jaki wpływ miał bursztyn na dzieje mieszkańców. Ostatnią atrakcją wycieczki będzie wstęp do najnowszego muzeum Gdańska – Muzeum Bursztynu znajdującego się w średniowiecznej Katowni. Tu niejako zwieńczenie poprzednich punktów programu, uczestnicy będą mogli zobaczyć prawdziwe dzieła sztuki wykonane z bursztynu.

Jedno jest pewne – każdy po tej bursztynowej wycieczce będzie umiał rozpoznać prawdziwy bursztyn i każdy wróci do domu z małym bursztynem w kieszeni – to gwarantujemy w cenie imprezy!

Dla uatrakcyjnienia programu eventu, grupa może zostać przetransportowana z Gdyni do Gdańska statkiem lub bardzo szybką motorówką. Podczas całej wycieczki proponujemy także zamówienie lunchu w stylowej Tawernie położonej na Plaży!

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + - -
Punkty w: Współpraca + + - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...