fbpx

5 tysięcy balonów w Ergo Arenie

Niecodzienna oprawa wydarzeń sportowych w Ergo Arenie

Oprawa meczów wszystkim kojarzy się zapewne z trybunami w barwach klubu oraz chóralnymi śpiewami kibiców. Nam udało się przygotować bardziej efektywny event przy okazji meczu w hali Ergo Arena. Naszym zadaniem było wsparcie drużyny siatkarskiej LOTOS Trefl Gdańsk.

Wszystko zaczęło się od nietypowego pojedynku… pojedynku trybun. Za pomocą decybelomierza zmierzyliśmy, która z nich zdołała zrobić głośniejszy doping. Zwycięska drużyna została nagrodzona kurtyną 5 tysięcy balonów podczas przerwy w meczu. Ten widok zaparł dech w piersiach nie tylko publiczność, ale i samych sportowców.

Cel:
Zwiększenie atrakcyjności meczów, promocja wydarzeń sportowych oraz zachęcenie widzów do częstszego odwiedzania Ergo Areny,

Efekt:
Na portalach społecznościowych zawrzało – publiczność zamieściła mnóstwo zdjęć z eventu, promując tym samym całą akcję oraz drużynę.

Podsumowanie:
JOYevent.pl to agencja, która wie, jak przygotować udaną imprezę integracyjną, eventy promujące Twoją firmę, ale też ogólnodostępne wydarzenia dla szerszej publiczności.

Wysyłam...