fbpx

Świąteczne Warsztaty Online dla dzieci i dorosłych

Nie da się ukryć, że czas pandemii był bardzo trudny dla branży eventowej, wiele wydarzeń zostało odwołanych z dnia na dzień. Zmusiło to nas do stymulowania naszej kreatywności, aby móc zaproponować sposoby na integrację naszym stałym klientom. Bo to, że będą tego potrzebować po tak trudnym roku, było dla nas oczywiste.

Wielu naszych stałych klientów zastanawiało się, czy możliwe będzie zintegrowanie pracowników w formule online. Czy bez spotkania na żywo, uda nam się zachować atrakcyjność spotkania. Dla jednego z klientów z branży IT zorganizowaliśmy warsztaty ONLINE. Event podzieliliśmy na wersję dla dzieci i dla dorosłych.

Dla około 200 dzieci zorganizowaliśmy Warsztaty Robienia Pierników ONLINE ze zwyciężczynią Masterchef’a Juniora – Julką Cymbaluk. Wszystkie dzieci, odpowiednio wcześniej otrzymały od nas personalizowane przesyłki z wszystkimi niezbędnymi produktami do zrobienia pierniczków według autorskiej receptury Julki. Dzieci, wraz z rodzicami przed ekranami komputerów, krok po kroku zrobiły piękne pierniczki i miło spędziły czas w weekendowe popołudnie.

Natomiast dla dorosłych zorganizowaliśmy Warsztaty Barmańskie Online. Do ostatniej chwili czuliśmy lekką dozę wątpliwości, czy uczestnikom na pewno uda się na tyle wyluzować z naszym barmanem online, że nie wyłączą się po kilku minutach. Jakie było nasze zdziwienie, gdy okazało się że mieliśmy 100% frekwencji przez cały warsztat, a na czacie – mówiąc delikatnie – wrzało. Dla ponad 200 osób wysłaliśmy paczki z akcesoriami barmańskimi, a oprócz tego z sokami, alkoholami, likierami i syropami. Słowem – uczestnikom pozostało jedynie przygotować kilka akcesoriów kuchennych, wyjąć lód z lodówki, przygotować szklanki i… zacząć zabawę. Podczas Warsztatów Barmańskich Online uczestnicy poznali triki barmańskie. Nauczyli się też robić kilka znanych drinków jak Sex On The Beach czy Pinacolada. Uczestnicy spotkania zostali na czacie jeszcze długo po zakończeniu naszych warsztatów.  I to było chyba najlepszym dowodem na to, że Warsztaty Online mają rację bytu i są doskonałą alternatywą dla spotkań na żywo.

Może kolejne Warsztaty Online zorganizujemy właśnie dla Ciebie?

Wysyłam...