fbpx

Teleturniej Online

Nasz topowy program „Jesteś Zwycięzcą”, który w czasach przed pandemicznych organizowaliśmy mnóstwo razy w formule „na żywo”, okazał się ogromnym sukcesem w wersji online.

Pierwszy Teleturniej Online zorganizowaliśmy dla kameralnej grupy 20 osób. Nie mniej jednak organizacja tego eventu dla 20 czy 200 osób niewiele się różni. Nasze zaangażowanie jest tak samo wysokie. Przy evencie dla tak niewielkiej grupy, dużym plusem jest fakt, że nasz prowadzący mógł słyszeć się komfortowo z wszystkimi uczestnikami. Ten bezpośredni kontakt był bardzo zbliżony do sytuacji, kiedy ten event organizujemy na żywo.

Zdrowa rywalizacja między uczestnikami sprawiła, że wszyscy się świetnie bawili, a w słuchawkach było słychać dużo śmiechu. Tworząc dedykowany Teleturniej Online inspirowaliśmy się najpopularniejszymi polskimi Teleturniejami, takimi jak Familiada, Kocham Cię Polsko czy Jaka To Melodia. Wystarczyło jedynie przeprogramować nasze aplikacje i voila! Świetna zabawa gwarantowana.

Nad sprawnym przebiegiem wydarzenia czuwał profesjonalny konferansjer, a transmisja odbywała się w specjalnie przygotowanym studio, przypominającym studio telewizyjne.

Wysyłam...