fbpx

Sylwester 2007/2008 w Czechach

Kolejny Nowy Rok przywitaliśmy godnie – aktywnego narciarza – imprezowicza! 26.12.2007 – 2.01.2008 to już można powiedzieć tradycyjny termin imprezy sylwestrowej.
Tym razem czeskie góry – konkretnie Ośrodek narciarski w ROKYTNICACH koło Harahowa, był gospodarzem dla naszej grupy. Jak zwykle swą obecnością zaszczycili nas stali uczestnicy ale co też ważne pokazali się nowi! Tradycyjnie także pojawili się „ważni goście z zagranicy” a nawet swe pierwszy kontakt ze stokiem narciarskim uskuteczniała 2 – letnia Zosia. Jak widać nasze imprezy narciarskie są dobre dla każdego i właśnie każdego zapraszamy do uczestnictwa!

A dlaczego jest warto? Otóż – wybieramy najlepsze ośrodki narciarskie, jedziemy zawsze wygodnym autokarem, mieszkamy zawsze w miarę blisko od stoku narciarskiego lub skibussa który jedzie na stok, zabieramy zawsze instruktorów narciarskich i co najważniejsze witamy Nowy Rok na zorganizowanej klimatycznej imprezie! Standardy zakwaterowania są różne ale my preferujemy zazwyczaj proste choć wygodne i niezbyt drogie pokoje – co wpływa na dobrą cenę wyjazdów.

Tak też i było i w tym roku. Trasy przygotowane bez zastrzeżeń, zakwaterowanie w pensjonacie niedaleko centrum, towarzystwo wyborowe – a impreza pod hasłem Al Capone i jego gang trwała do białego rana. W tym roku integracja przebiegała na najwyższych obrotach a pomysły na stroje wieczorowe godne wielkiej pochwały!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Wysyłam...