fbpx

Regaty integracyjne

Regaty integracyjne – to przykład – w jaki sposób można świętować swoje jubileuszowe święta! Właśnie taką formę imprezy firmowej wybrała toruńska firma „Sorimex” z okazji dwudziestolecia powstania firmy. Niespełna 30 pracowników miało okazję integrować się na Jezioraku czyli najdłuższym jeziorze w Polsce. Dla większości uczestników był to pierwszy kontakt z tematem żeglarstwa ale zapewne nieostatni. Cała impreza firmowa trwała 2 dni i składała się z dwóch głównych aktywności: regaty żeglarskie oraz wieczorna impreza integracyjna pod hasłem „Igraszki z hazardem”.
Regaty to część imprezy typu incentive, nastawionej na integrację uczestników połączoną z rywalizacją. Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na 6 załóg i przydzieleni do jachtów ze sternikiem. Podczas regat odbyło się 7 biegów, które dla urozmaicenia przerwane były piknikiem oraz grami i zabawami marynistycznymi. Niektórzy załoganci złapali bakcyla i pod okiem kadry sterowali jachtami podczas poszczególnych biegów regat – i to z sukcesem!

Wieczór należał natomiast do kanciarzy i szulerów z naszej jaskini hazardu.Gry i zabawy, krupierzy, osoba prowadząca imprezę oraz aukcja z nagrodami – to atrakcje wieczorne tej integracyjnej imprezy firmowej.

Choć ryzyko było duże (bo to w końcu wrzesień) pogoda nam dopisała – słońce jak w środku lata a wiaterek szkoleniowy – idealny dla świeżych adeptów żeglarstwa. Dopisała także pogoda ducha uczestników, co można było rozpoznać po dobrych humorach uczestników!

Po raz kolejny okazało się, że żeglarstwo w połączeniu z hazardem to dobry sposób na integrację! Impreza w całości została zorganizowana przez Biuro Podróży JOYTRIP.PL.

Firmie Sorimex dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i życzymy kolejnych owocnych lat rozwoju firmy i oczywiście corocznej integracji!

Wysyłam...