fbpx

Piknik urodzinowy Flextronics

Jubileusz Flextronics – piknik rodzinny na 3000 osób

13 czerwca 2015 – to bez wątpienia był dla nas bardzo długi, ale szczęśliwy dzień, który spędziliśmy na bulwarze w Tczewie! Idealna pogoda, bardzo duża frekwencja i nieskromnie mówiąc – idealna organizacja – to atuty tej imprezy masowej, którą w całości zrealizowaliśmy.

Podczas całego dnia zrealizowaliśmy kilkadziesiąt atrakcji m.in.: warsztaty z robotyki, warsztaty sushi, warsztaty barmańskie, warsztaty budowy latawców. Ci dorośli, którzy przybyli na nasz piknik, oprócz uczestniczenia w wydarzeniach na scenie, mogli między innymi korzystać z punktów medycznych. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – od kącika dla najmłodszych, poprzez różne zabawy zręcznościowe, kończąc na dmuchanych zjeżdżalniach. Całe rodziny podczas trwania pikniku brały udział w grze terenowej z nagrodami!

Istotnym punktem programu były także występy sceniczne 4 zespołów a wśród nich gwiazdy wieczoru – Honoraty Skarbek. Nasza agencja eventowa JOYevent.pl odpowiedzialna była także za budowę sceny w plenerze oraz jej profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Do przygotowania i obsługi tego pikniku firmowego zaangażowaliśmy kilkadziesiąt osób.

Należy dodać, że JOYevent.pl odpowiadał za przygotowanie całej dokumentacji, związanej z pozwoleniami na organizację imprezy masowej oraz zapewnienie zabezpieczenia medycznego oraz ochrony. Zapraszamy do powierzenia nam organizacji masowych imprez plenerowych typu: piknik firmowy czy festyn rodzinny.

Wysyłam...