fbpx

Festyn rodzinny BP

W dn. 12.06.2010 mieliśmy przyjemność, po raz kolejny, zorganizować imprezę dla firmy BP Polska. Był to Festyn Rodzinny dla pracowników i ich bliskich, łącznie ok. 300 osób.

Dla naszych gości przygotowaliśmy 16 głównych atrakcji takich jak Zjazd Tyrolski, Przejażdżka 7-osobowym Rowerem, Warsztaty Artystyczne, czy Turniej Frisbee. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy kartę startową, na której nasi animatorzy zaznaczali udział w poszczególnych aktywnościach. Po stawieniu się w odpwiedniej ilości stanowisk i wykonaniu wyznaczonych zadań, uczestnicy brali udział w losowaniu nagród.

Podczas trwania całej imprezy towarzyszyła nam oprawa muzyczna, a zapewniony przez nas Wodzirej udzielał informacji, przeprowadzał Quizy i dbał o odpowiednią atmosferę wśród uczestników do samego końca Festynu. Zadbaliśmy również o to, aby uczestnicy po mocy atrakcji mogli odpocząć i zregenerować siły – ciepłe i zimne napoje, dania z grilla, hot dogi i przekąski dla dzieci – wszystko to było dostępne w naszych stoiskach gastronomicznych. Na najmłodszych czekały również lody i wata cukrowa.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, na których widać radość i zadowolenie uczestników.

Wysyłam...