fbpx

Dzień Dziecka – festyn dla BP Polska

Festyn rodzinny dla ok. 300 osób z okazji Dnia Dziecka – to impreza, którą zafundowała firma BP Polska swoim pracownikom i ich rodzinom.

Nasze Biuro Podróży JOYTRIP.EU  odpowiedzialne za całą częśc rekreacyjno – rozrywkową było głównym organizatorem i koordynatorem tej imprezy rekreacyjnej.

Do dyspozycji uczestników było 14 stanowisk z obsługą, na których zarówno dzieci jak i dorośli musieli wykonać określone zadanie. Po przejściu wszystkich stacji i udokumentowaniu tego na karcie startowej uczestnicy brali udział w losowaniu nagród.

Do najciekawszych konkurencji festynu należały: mega walec, wyścig hulajnóg, mega puzle, pedallo, ryksze, 7-osobowy rower integracyjny, paintball  czy kolorowy deszcz.

Emocje wzbudził także mech w unihokeja który rozegrany został między dorosłymi uczestnikami festynu oraz pokaz – konkurs ratownictwa drogowego.JOYTRIP.EU – jako organizator  zapewniał także konferansjera oraz nagłośnienie tej plenerowej imprezy. Dzięki plastyczkom, które malowały twarze nie tylko dzieciom a także dobrej pogodzie festyn rodzinny był kolorowy a uczestnicy sądząc po twarzach rozbawieni.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej imprezy a naszym klientom z BP dziękujemy za zaufanie i dobrą zabawę!

Wysyłam...