fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

Zwiedzanie Zamku w Malborku

Odwiedź wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO zamek w Malborku – jeden z najcenniejszych zabytków architektury polskiej.

Krzyżacy w średniowieczu budowali swoje imperium przez wiele lat. Trzymali się przy tym określonych zasad i wyznaczonego przez swoich mistrzów kierunku. Dzięki temu podbijali i przejmowali w posiadanie coraz to większy obszar, także dzisiejszej Polski. Aby swój majątek ochronić przed wrogiem budowali co 30 km zamki i strażnice.

Przykładem budowli, z której później czerpano wzorce architektoniczne jest gotycki zamek w Malborku. Tu mieściła się kiedyś nigdy niezdobyta główna siedziba wielkich mistrzów krzyżackich. Po wielkich zniszczeniach podczas wielu wojen został zrekonstruowany przez polskich restauratorów.

Zamek w Malborku stanowi jedyny w Europie przykład tak potężnej budowli z czerwonej cegły.

Podczas zwiedzania zamku w Malborku obejrzymy tereny zamkowe, a także wystawy muzealne.

Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...