fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Gry miejskie i citytours

Zwiedzanie Stoczni Gdańskiej – śladami Solidarności

Zwiedzanie Stoczni Gdańskiej – śladami Solidarności

„Solidarność” to jeden z najważniejszych tematów, które zapisały się na kartach gdańskiej historii.

Stocznia Gdańska była jedną z głównych scen, na których ta historia się rozgrywała. Niegdyś jeden z największych zakładów pracy w naszym regionie, w którym pracował także Lech Wałęsa. Tu powstał ruch społeczny „Solidarność”, a skok Wałęsy przez stoczniowy płot stał się symbolem pewnych zmian w Polsce. To tu w Sali BHP podpisano historyczne porozumienia sierpniowe, które stały się początkiem upadku komunizmu w Europie środkowo-wschodniej.

Stocznia dzisiaj to ogromny obszar, z widocznymi z daleka potężnymi żurawiami, halami produkcyjnymi, dokami, ale także ciekawymi instalacjami artystycznymi. Na Plac Solidarności, pod pomnik Stoczniowców i pod historyczną bramę przybywają delegacje z całego świata.

Aby zobaczyć z bliska Stocznię i poczuć klimat tej historii zapraszamy Was na Zwiedzanie Stoczni Gdańskiej – śladami Solidarności.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + - - -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...