fbpx

/ Imprezy integracyjne - OUTDOOR

ZWIEDZANIE MIASTA Z APLIKACJĄ MOBILNĄ

Pracujesz w korporacji, zebrałeś paczkę znajomych lub partnerów biznesowych i chcecie poznać miasto w nietuzinkowy sposób? Zwiedzanie miasta z dedykowaną aplikacją mobilną na tablety i telefony jest idealnym i oryginalnym rozwiązaniem!

Jak to działa?

Zaangażowaliśmy naszych najlepszych przewodników z najciekawszych miast w Polsce. Zebraliśmy informacje, legendy, ciekawostki historyczne – wszystko to, co powinniście wiedzieć o danym regionie. Do tego opracowaliśmy optymalne trasy, w których nie przeoczycie najważniejszych obiektów. Dodatkowo zajrzycie także poza turystyczne szlaki!

Dostaniecie od nas tablety z zainstalowaną aplikacją mobilną. Wyświetli się na nich mapa z zaznaczonymi punktami, do których powinniście trafić. Po zbliżeniu się do danego punktu automatycznie pokaże się informacja o atrakcji, na którą właśnie będziecie patrzeć. Co jakiś czas będziecie musieli także odpowiedzieć na pytanie, odnaleźć ukryte elementy architektoniczne, czy rozwiązać zagadkę logiczną związaną z odwiedzanym miejscem.

Zwiedzanie miasta z aplikacją mobilną nie jest formą gry miejskiej i nie posiada elementów rywalizacji. Program ten jest głównie nastawiony na nietuzinkowe poznanie regionu. Realizujemy go w wielu miastach, nie tylko w Polsceprzygotowujemy go we wskazanym przez Klienta miejscu.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zagadki + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...