fbpx

Wyprawy motywacyjne / Bez kategorii

Zwiedzanie – Gdańsk w pigułce

Zwiedzanie – Gdańsk w pigułce z przewodnikiem

Spacer najbardziej reprezentacyjnymi ulicami Gdańska przybliży skomplikowany charakter i dawną świetność nadmotławskiego miasta.

Gdańsk to piękne miasto, które niegdyś było jednym z głównych ośrodków hanzeatyckich. Gdańsk leży nad Zatoką Gdańską w południowej części Morza Bałtyckiego. Zwiedzanie – Gdańsk w pigułce to idealny program, żeby bliżej poznać dzieje Gdańska.  Miasto może pochwalić się tysiącletnią historią i wieloma pięknymi uliczkami, co czyni go tak wyjątkowym.

Najbardziej reprezentacyjna ulica to ulica Długa, na którą warto wejść przez Złotą Bramę. Przy ul. Długiej zobaczymy Dom Uphagena. Był to dom jednej z najbogatszych rodzin XVIII wiecznego Gdańska. Następnie dojdziemy do Ratusza Głównego Miasta. Tam możecie wejść na wieżę i zobaczyć panoramę Gdańska z góry.

Poza tym, przewodnik pokaże Wam bramy wodne, a także Kościół Mariacki – największy kościół, jaki kiedykolwiek wybudowano z cegły. Wybierzemy się również na uważaną przez wielu za najpiękniejszą w Gdańsku, kameralną ulicę Mariacką, dzisiaj pełną sprzedawców biżuterii z bursztynu. Zobaczymy również Wielką Zbrojownię i tętniącą życiem do późnych godzin nocnych ulicę Piwną.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + - - -
Punkty w: Adrenalina + - - - -
Punkty w: Poznianie miasta + + + + +
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + +
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...