fbpx

Imprezy integracyjne - OUTDOOR / Imprezy w Plenerze

Zawody strzeleckie

Z założenia nie preferujemy strzelania do zwierząt. Preferujemy natomiast sportowe strzelanie połączone z dobrą zabawą i rywalizacją.

Na początek czeka na ciebie bezkrwawe strzelanie do zająca z 35 m z broni śrutowej i zabawa w snajpera – czyli strzał z broni kulowej do celu oddalonego o 100m. Swój refleks będziesz mógł ćwiczyć w olimpijskiej dyscyplinie „Skeet” oraz w konkurencji „Trap”. Tu za pomocą broni śrutowej strzelać będziesz do lecących z kilku stron rzutek. Na koniec będziesz mógł poczuć się jak cowboy, strzelając z krótkiego pistoletu.

Podczas całych zawodów oddasz 50 strzałów nad poprawnością których czuwać będzie wykwalifikowany instruktor. Oprócz kadry w cenie zapewniamy ci broń wg programu, amunicję a dla najlepszych dyplomy i piwo.

Nasza strzelnica znajdująca się w Gdańsku dysponuje infrastrukturą (restauracje, kluby, wiaty, hotel) umożliwiające organizację dużych imprez integracyjnych.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + - - -
Punkty w: Adrenalina + + + + +
Punkty w: Rywalizacja + + + + -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + + -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...