fbpx

WIECZORY INTEGRACYJNE & INDOOR EVENTS / Warsztaty integracyjne

WYŚLIJ PACZKĘ UKRAINIE

Przyjdź do biura i wyślij paczkę Ukrainie – połączenie integracji z CSR!

Wyślij paczkę Ukrainie to charytatywna inicjatywa łącząca pracę zespołową z działaniami odpowiedzialnymi społecznie. Wspólnie z fundacją My z Wami opracowaliśmy program pozwalający na bezpośrednie wsparcie Ukrainy poprzez zaangażowanie pracowników w aktywności team buildingowe.

Celem programu jest przygotowanie sfinansowanych przez Twoją firmę paczek żywnościowych o zadanej kaloryczności, które następnie zostaną wysłane do małych miejscowości dotkniętych wojną.

Każdy zespół otrzyma wytyczne do przygotowania paczek, budżet i czas na ich przygotowanie. Członkowie zespołu będą musieli samodzielnie ustalić optymalny skład paczek, zakupić produkty, a następnie zapakować je dbając o kompletność każdej paczki.

Przygotowane w ten sposób paczki oznaczone logo Twojej firmy zostaną dostarczone przez wolontariuszy fundacji w miejsca docelowe, a ich dystrybucja zostanie udokumentowana.

Od początku wojny fundacja My z Wami:

– udzieliła pomocy 320 tysiącom osób
– dostarczyła ponad 60,000 paczek z żywnością
– wysłała łącznie ponad 350 ton pomocy humanitarnej

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ NA IMPREZIE ?
Punkty w: Integracja + + + + +
Punkty w: Współpraca + + + + +
Punkty w: Zagadki + - - - -
Punkty w: Rywalizacja + + - - -
Punkty w: Zdobywanie wiedzy + + + - -
Jeśli zależy Ci na tym, by komunikacja w Twoim zespole pracowniczym została poparta przez team building z prawdziwego zdarzenia, skontaktuj się z naszym biurem podróży Joytrip.eu, a zorganizujemy dla Ciebie najlepszy tego rodzaju event. Podobnie ma się rzecz z imprezami integracyjnymi, imprezami dla firm i wyjazdami motywacyjnymi. Każdy klient i partner powinien czasem odczuć coś więcej niż tylko prostą zależność finansową. Impreza firmowa wybrana z bogatej oferty Joytrip to idealne remedium w tej sytuacji.Jako biuro podróży zajmujemy się organizacją imprez outdorowych, wycieczek firmowych oraz wyjazdów integracyjnych. Każdemu z oferowanych przez nas scenariuszy imprez towarzyszyć będzie dobra zabawa i integracja na wesoło, ale można również uzupełnić je o dowolne szkolenia firmowe czy kongres. Nie ma przecież nic lepszego niż wspaniały, pełen śmiechu i tańca bankiet, po wyczerpującej intelektualnie konferencji. Usługi cateringowe oraz baza techniczna jaką oferują współpracujące z nami firmy stoją na najwyższym poziomie.
Wysyłam...